Banner

Banner

Titulli NRG Band - Ani ani
Ndëgjuar 868,121
Shkarkuar 8,319
Pëlqyer 5,879
Publikuar 20/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
Download - http://store.cdbaby.com/cd/nrgband22
Muzika : Besnik Qaka
Teksti : Mithat Sadiku
VIdeo : BUG Production
CO-Production : Rekord Studio
Styling : Nagip Bince
Musafir me klarinet : Sead Muqa ( Sei )
Miss Kosova : Fatbardha Hoxha
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store