Titulli Sinan Vllasaliu - Gjakun ma ke pi
Ndëgjuar 316
Shkarkuar 13
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Sinan Vllasaliu - Gjakun ma ke pi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store