Titulli Aferdita Demaku - Dona - Pimi Janova - Prej se u bana vjeherr
Ndëgjuar 64
Shkarkuar 6
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Aferdita Demaku - Dona - Pimi Janova - Prej se u bana vjeherr - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store