Titulli Blendona Syla x Mirlind Bajraktari - Moj e mira gjufurrake
Ndëgjuar 86
Shkarkuar 6
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Blendona Syla x Mirlind Bajraktari - Moj e mira gjufurrake - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store