Titulli Daim - Vjollca - Rovena - Leta - Kenge dasmash
Ndëgjuar 111
Shkarkuar 10
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Daim - Vjollca - Rovena - Leta - Kenge dasmash - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store