Titulli Don Arbas ft. Arta Bajrami - Halita
Ndëgjuar 88
Shkarkuar 4
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Don Arbas ft. Arta Bajrami - Halita - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store