Titulli Govi Reka x Gjon Lleshi - 100 Shqiptare
Ndëgjuar 97
Shkarkuar 11
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Govi Reka x Gjon Lleshi - 100 Shqiptare - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store