Titulli Meda ft. Vjollca Haxhiu - Cop Cop
Ndëgjuar 253
Shkarkuar 53
Pëlqyer 7
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Meda ft. Vjollca Haxhiu - Cop Cop - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store