Titulli Noizy x Varrosi x Lil Koli Te Lagja
Ndëgjuar 249
Shkarkuar 45
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Noizy x Varrosi x Lil Koli Te Lagja - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store