Titulli Zef Beka - Dhurata Aliaj - Moj syzeze
Ndëgjuar 360
Shkarkuar 123
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Zef Beka - Dhurata Aliaj - Moj syzeze - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store