Titulli Afrim Muqiqi x Yllka Kuqi x Kaltrina Selimi x Alban Mehmeti - Potpuri
Ndëgjuar 480
Shkarkuar 40
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Afrim Muqiqi x Yllka Kuqi x Kaltrina Selimi x Alban Mehmeti - Potpuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store