Titulli Ardian Bujupi x Ledri - GELATO
Ndëgjuar 589
Shkarkuar 70
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ardian Bujupi x Ledri - GELATO - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store