Titulli Kushtrim Dobra - Kalle Me Def -Album Live
Ndëgjuar 84
Shkarkuar 0
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Kushtrim Dobra - Kalle Me Def -Album Live - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store