Titulli Landi Roko ft Florian Tufallari x Senad Sabliqi - Gjuj me pare
Ndëgjuar 718
Shkarkuar 30
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Landi Roko ft Florian Tufallari x Senad Sabliqi - Gjuj me pare - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store