Titulli Lyric Master x Kushtrim Kelani - Sa tkam dasht
Ndëgjuar 150
Shkarkuar 2
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Lyric Master x Kushtrim Kelani - Sa tkam dasht - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store