Titulli Mentor Kurtishi - Zemra te don Gezuar
Ndëgjuar 161
Shkarkuar 20
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mentor Kurtishi - Zemra te don Gezuar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store