Titulli Sabri Fejzullahu x Juliana Pasha - Do te sjell krushq
Ndëgjuar 148
Shkarkuar 17
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Sabri Fejzullahu x Juliana Pasha - Do te sjell krushq - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store