Titulli Sabri Fejzullahu x Sinan Vllasaliu x Meda - Une e du Kosoven
Ndëgjuar 1,073
Shkarkuar 131
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Sabri Fejzullahu x Sinan Vllasaliu x Meda - Une e du Kosoven - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store