Titulli Beqir Telaku - Fole drejten
Ndëgjuar 338
Shkarkuar 4
Pëlqyer 0
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Beqir Telaku - Fole drejten - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store