Titulli Burim Mehmeti - Palidhje
Ndëgjuar 555
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Burim Mehmeti - Palidhje - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store