Titulli Emanuela Necaj x Mirela Brushtulli x Bledar Hysenaj x Gentjan Gropaj - Nuk ta bjen Dashnin Unaza
Ndëgjuar 526
Shkarkuar 48
Pëlqyer 0
Publikuar 21/12/2022

Texti i këngës

Emanuela Necaj x Mirela Brushtulli x Bledar Hysenaj x Gentjan Gropaj - Nuk ta bjen Dashnin Unaza - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store