Titulli Edona Llalloshi - Baresha
Ndëgjuar 346
Shkarkuar 35
Pëlqyer 1
Publikuar 10/01/2023

Texti i këngës

Edona Llalloshi - Baresha - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store