Titulli PONI - Shoqja ime
Ndëgjuar 1,086
Shkarkuar 101
Pëlqyer 6
Publikuar 11/02/2023

Texti i këngës
Kjo kafe me e zeze se shpirti im,
me e hidhur se shija e tradhetise.
I mbys keshtu minutat e vetmise,
me shpresen se koha sjell sherim.

Edhe sot do bej sikur jam mire,
se jam e lumtur e s’dua t’ja di.
Vetem ty dot nuk te genjej,
shoqja ime e vetmja qe me njeh.

Shoqja ime me e mire,
ai me mori cdo deshire,
dashurise i pikoi loti,
mos me pyet se cfare ndodhi.

Une i fala zemren time,
ai me fali vetem dhimbje.
Shoqja me e mire eshte shoqe,
kam nevoje t’me behesh psikologe.

Tym edhe cigare mbytem prape,
ai m’ka hedh e m’ka shkel ngadale.
E dua te degjoj edhe nje fjale,
te gezoj e pastaj une te qaj.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store