Titulli PONI -Afrim Agalliu x Rita Lati- - Pak me kripe
Ndëgjuar 698
Shkarkuar 73
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

PONI -Afrim Agalliu x Rita Lati- - Pak me kripe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store