Titulli PONI x Ylli Baka - Nuse o moj zemero
Ndëgjuar 1,872
Shkarkuar 275
Pëlqyer 14
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

PONI x Ylli Baka - Nuse o moj zemero - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store