Titulli Dhurata Dora - Ma Kadal
Ndëgjuar 414
Shkarkuar 85
Pëlqyer 2
Publikuar 03/03/2023

Texti i këngës

Dhurata Dora - Ma Kadal - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store