Titulli Qendresa Batllava - Te Lutem Perendi
Ndëgjuar 355
Shkarkuar 15
Pëlqyer 3
Publikuar 10/06/2023

Texti i këngës

Qendresa Batllava - Te Lutem Perendi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store