Titulli Bedi (Naseri) - Ajshe
Ndëgjuar 455
Shkarkuar 21
Pëlqyer 0
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës

Bedi (Naseri) - Ajshe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store