Titulli David Dreshaj - Alkool
Ndëgjuar 417
Shkarkuar 17
Pëlqyer 1
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

David Dreshaj - Alkool - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store