Banner

Banner

Titulli Aferdita Dreshaj - Another1
Ndëgjuar 597,776
Shkarkuar 681
Pëlqyer 0
Publikuar 21/07/2016

Informatat e këngës
Onima Media: https://fb.com/OnimaNetwork

Itunes: http://itunes.apple.com/us/album/tara/id379601253?ign-mpt=uo%3D4

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store