Banner

Banner

Titulli Aferdita Dreshaj - Mos rri larg
Ndëgjuar 1,471,656
Shkarkuar 35
Pëlqyer 3,070
Publikuar 19/07/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Video by MAX Production
Music & Lyrics: Nurteel
Produced by Elephant
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store