Titulli Adem Ramadani - Qka ka dielli qe e ndali driten
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 315
Pëlqyer 0
Publikuar 20/04/2021

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store