Banner

Banner

Titulli Filloreta - E bukur je
Ndëgjuar 40,205,725
Shkarkuar 469
Pëlqyer 124,602
Publikuar 04/07/2015

Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

iTunes: http://smarturl.it/iShumePis
Spotify: http://smarturl.it/sShumePis

Music: BIG BANG - https://instagram.com/BIGBANGBEATS
BIGBANG on Facebook: https://fb.com/BigBangRedBox
Stash - Instagram: @RedBox_Music
Lyrics: Era, BimBimma & Ledri Vula
Styling: Yllka Brada
Video: Pro...Video

***

Lyrics:

Me love the way you playin this
Je shume i mire, po je shume pis
Kur m'ngreh ti mu I cant resist
But Imma forget that you ever existed
X2

Oh my
Krejt po vesin kush o qaj
Tip fly big time
I dont mind
I foli me dore t'majt edhe hajt
Se une nuk e du nese aj don per 1 nat jo
Im not that kind, jo
Nese don me kon e jotja
Maspari be mine
Dont be outta time
An eye for an eye
Mos m'ec n'ajr
Thu qe ski kufi, ti testoj deri n'sky
Ski me mujt me duru kshtuqe
Bye bye bye bye

Njekëm ti njekëm
ti hajde prekëm ti prekëm
Diqka ti vetëm veq vetëm
Tu mos fol dekëm na dekëm

Pse pe kthen kryt
dej parëz ke tu mi lshu syte
Pse pe kthen kryt dej parëz ke tu mi ngul syte

Me love the way you playin this
Je shume i mire, po je shume pis
Kur m'ngreh ti mu I cant resist
But Imma forget that you ever existed
X2

Hajde rreziko
Mos analizo
Mos e qit guhen edhe syte mos i rrotullo
Kjo vajza po don me dal problemi 101
Yes I'm the bastard
Edhe ti pak nasty
Kur jena me njoni tjetrin
Dyt dokem fantastic
Se jena real e jo plastic
Nese jo sot, neser ka me ndodh thats it
Yea, hajde pak ma knej
Se qa je tu hup nuk ki ide
Aha, se njo si une sun e gjenë
Mos m'shti me t'njek se vet metë

Really really really ti po thu je ma i miri?
Gabimin e pare e bone
Kape nisja prej fillimit
Prit prit pak ki me prit prit gat
Sjom si derë qe ka me tu qel
Rrak tak tak tak

***

© 2015 Era Istrefi & Ledri Vula. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store