Titulli Leotrim x Leonora - Nusja jone e bukur
Ndëgjuar 75
Shkarkuar 4
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Leotrim x Leonora - Nusja jone e bukur - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store