Banner

Banner

Titulli Pro Band & Etno Engjujt - Oj kosov vllau jem
Ndëgjuar 221,826
Shkarkuar 228
Pëlqyer 545
Publikuar 30/11/2017

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store