Banner

Banner

Titulli Arta Bajrami - Mos ta nin
Ndëgjuar 567,595
Shkarkuar 819
Pëlqyer 869
Publikuar 27/07/2009

Loading...
Informatat e këngës
Official Video by Fabrika
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store