Banner

Banner

Titulli Etno Engjujt - E Di (Ft Minatori)
Ndëgjuar 22,623
Shkarkuar 426
Pëlqyer 79
Publikuar 04/06/2012

Informatat e këngës
Produced by : Minatori
Remake by : Genc Prelvukaj
Viti i realizimit : 2009
Black Fish

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store