Titulli Juliana & Luiz - Nje Jete
Ndëgjuar 1,076
Shkarkuar 47
Pëlqyer 6
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Juliana & Luiz - Nje Jete - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store