Banner

Banner

Titulli Anjeza Branka - Qika Boom
Ndëgjuar 13,158,256
Shkarkuar 454
Pëlqyer 49,148
Publikuar 29/04/2016

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store