Banner

Banner

Titulli Bajrami dhe Luli - Hajde me shuplak
Ndëgjuar 1,112
Shkarkuar 322
Pëlqyer 4
Publikuar 05/10/2013

Informatat e këngës
Luli-1220


-uploaded in HD at http://www.TunesToTube.com

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store