Banner

Banner

Titulli Anxhela Persiteri-Leri leri
Ndëgjuar 14,342
Shkarkuar 80
Pëlqyer 43
Publikuar 07/03/2009

Loading...
Informatat e këngës
Angela Peristeri - Genjeshtra Dashurie

Mundesuar nga http://www.Mesohu.oRg
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store