Banner

Banner

Titulli Arta Bajrami - Aq Shpejt Aq Leht
Ndëgjuar 26,623
Shkarkuar 332
Pëlqyer 104
Publikuar 04/09/2014

Informatat e këngës
Produced by : DON ARBAS
Lyrics by : ARSIM BUNJAKU


All Rights Reserved ℗ & © ARBASOUND


Facebook : https://www.facebook.com/ArtaBajrami
Facebook : https://www.facebook.com/Arbasound
Facebook : https://www.facebook.com/don.arbas
Instagram : http://instagram.com/artathequeen
Instagram : http://instagram.com/iamdonarbas
Twitter : https://twitter.com/artaarbasound
Twitter : https://twitter.com/DonArbas
Twitter : https://twitter.com/arbasound

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store