Banner

Banner

Titulli Arta Bajrami - Mundem Vet
Ndëgjuar 30,079
Shkarkuar 458
Pëlqyer 99
Publikuar 04/09/2014

Loading...
Informatat e këngës
Produced by : DON ARBAS
Lyrics by : ARTA BAJRAMI


All Rights Reserved ℗ & © ARBASOUND


Facebook : https://www.facebook.com/ArtaBajrami
Facebook : https://www.facebook.com/Arbasound
Facebook : https://www.facebook.com/don.arbas
Instagram : http://instagram.com/artathequeen
Instagram : http://instagram.com/iamdonarbas
Twitter : https://twitter.com/artaarbasound
Twitter : https://twitter.com/DonArbas
Twitter : https://twitter.com/arbasound
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store