Banner

Banner

Titulli Arta Bajrami - Syn ( NU MIX)
Ndëgjuar 8,846,480
Shkarkuar 453
Pëlqyer 37,691
Publikuar 05/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Gold AG - N'Deti
Abonohu per Gold AG --- http://youtube.com/GoldAGChannel?sub_confirmation=1

Teksti: Arian Agushi
Produced by: De Vox
Video: URBAN Graphics

Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store