Banner

Banner

Titulli Adelina Tahiri - Nuk jam penduar
Ndëgjuar 48,550
Shkarkuar 286
Pëlqyer 208
Publikuar 31/01/2015

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store