Titulli Labinot Tahiri - Une te dua zemer
Ndëgjuar 310
Shkarkuar 57
Pëlqyer 2
Publikuar 21/12/2022

Texti i këngës

Labinot Tahiri - Une te dua zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store