Banner

Banner

Titulli Dafina Rexhepi - Pasha ty
Ndëgjuar 42,624
Shkarkuar 482
Pëlqyer 82
Publikuar 05/06/2012

Loading...
Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Viti i realizimit : 2010
Black Fish Entertainment
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store