Banner

Banner

Titulli Egzona Ademi - Mos me Kerko
Ndëgjuar 4,751
Shkarkuar 60
Pëlqyer 18
Publikuar 09/01/2015

Loading...
Informatat e këngës
Esat Ademi - Me e dit ajo - 1st Channel 2015
ONLINE: http://www.first-channel.tv
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store