Banner

Banner

Titulli Eliza Hoxha - Te Dua Veq Ty
Ndëgjuar 158,189
Shkarkuar 63
Pëlqyer 355
Publikuar 14/01/2011

Loading...
Informatat e këngës
Producer:Darko Dimitrov
Music:Darko Dimitrov
Lyrics:Eliza Hoxha
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store