Banner

Banner

Titulli Eranda Libohova & Aldo - Pa Problem
Ndëgjuar 2,540,689
Shkarkuar 1,598
Pëlqyer 4,612
Publikuar 02/04/2017

Loading...
Informatat e këngës
Orkestrimi: Samuel Kodra
Klarinet: Sokol Bimi
Tastier: Leonard Rapo
Production By: ES Recording
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store